Špatné datum členské schůze!!!

Úvodní stránka Vzkazy Pro členy Špatné datum členské schůze!!!

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3327 Odpovědět
  Michal
  Host

  Tímto bych chtěl upozornit na špatně uvedené datum členské výroční schůze. Bohužel tato informace byla poskytnuta všem našim členům, kteří obdrželi pokyny pro rok 2022 v papírové podobě. Očekával jsem, že na našich stránkách bude oprava v aktualitách, ale je vidět, že tyto informace členové nečtou nebo na to nechtějí upozornit. Dnes jsem zjistil, že tato chyba je i na naších www stránkách v pokynech pro rok 2022.

  Tímto bych chtěl apelovat na našeho předsedu, aby napsal do aktualit správné datum členské schůze a aby tato informace byla říkana naším členům při výdeji povolenek.

  P. S. všem slušným rybářům a naším členům přeji pevné zdraví a v nové sezóně krásné zážitky od vody.

  #3333 Odpovědět
  Mazenauer
  Host

  Dobrý den,o chybě na žádankách víme,všichni členové dostanou při výdeji opravenou informaci .Správně je pochopitelně rok 2022.

  #3335 Odpovědět
  Michal
  Host

  Očekával bych třeba děkujeme za upozornění 😉 , ale co už ;-). Je taky dobře, že o tom víte, ale v pokynch 2022 zde na stránkách jste tu stejnou chybu měli taky do mého upozornění. A teď budeme doufat, aby si to tady členové naší MO buď přečetli a nebo přišli pro povolenku dřív než bude po schůzi, že ano 😉

  Přeji hezký dne.

  #3354 Odpovědět
  Michal
  Host

  Dobrý den pane Mazenauer,

  včera jsem si byl vyzvednout povolenku a jak jste psal, že členové budou informovaní a že dostanou „opravenou informaci“ tak se nestalo. Když jsem se zeptal, kdy bude schůze bylo mi řečenou, že to záleží na těch nahoře. Zároveň jsem si všimnul že informaci se špatným datumem mate i na informační nástěnce za oknem. Nemyslíte si , že by bylo fajn, kdyby aspoň tam to bylo uvedeno správně.

  Jinak co se tyče výdeje povolenek očekával jsem, že doba jde dopředu a že se to urychlí, ale aby člověk čekal na povolenku 2h když je předním 10 lidí je na mě trošku moc. To máme 12 minut na člověka. Sám jsem byl u toho jak bylo nalepeno minimálně 3 členům špatná známka a vše se muselo opravovat.

  Nechci tu být za kritika, že se vše dělá špatně jen tohle jsou mé dojmy z posledního výdeje povolenek. Však si to budeme moc vše v klidu vyříkat na schůzi, která letos snad už bude. 😉

  P.S. barák jste hezky opravili

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
Odpověď na téma: Špatné datum členské schůze!!!
Informace o uživateli:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">