Povolenky 2021

Úvodní stránka Vzkazy Pro členy Povolenky 2021

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2935 Odpovědět
  Michal
  Host

  Tímto bych chtěl poděkovat naší organizaci za výdej povolenek v této nelehké době a nasazení našich členů v první linii. Děkuji

  Na druhou strana Vás musím pokárat, že když si stanovíte pravidla, že člen může přijít se dvěmi povolenkami tak přijmete pouze dvě povolenky a ne, jak tomu bylo dnes jeden člen a 4 povolenky najednou a podobně. Já vím, že Vám je to jedno, že člověk stojí v zimě 2 hodiny, ale dost to člověka nasere když vejde jedinec odchází do 5 min a pak přijde druhý a je tam 20 min.

  Zkuste se nad tím zamyslet, když už ty pravidla vymýšlíte 😉Trošku mě pripomínáte naše politiky. 😉

  #2937 Odpovědět
  Ing. Jaroslav Ondra
  Host

  Vážený příteli, že máme v dnešní době s výdejem dost starostí je jasné. Nevím, jak jste zjistil, že byly jednomu členovi vydány 4 povolenky a čas výdeje nebyl ovlivněn třeba jeho nedobře připravenými podklady, což je u některých rybářů dost časté, mohl bych povídat. Já to taky nevím, ačkoliv jsem včera v kanceláři byl. Nevím taky, zda máte představu, že mám dobrovolné pracovníky výdeje (pro informaci pánové okolo 80 let věku) pokárat, když tam sedí ještě déle, než je stanovená doba, aby někteří rybáři neodešli bez povolenek. Podotýkám, že další pracovníky výdeje nejsme schopni sehnat, ač se o to snažíme roky. Asi bude nejlepším řešením udělat to, co jsem už naznačil – viz vyvěšené informace, tento výdej u okénka ukončit ukončit a provádět jej korespondenční formou. Taky by mně zajímalo, kolik rybářů s těmi více než 250 včera vydanými povolenkami je dnes tak nutně na rybách.
  S pozdravem Petrův zdar předseda p.s. Brno 4

  #2939 Odpovědět
  Michal
  Host

  Ing. Jaroslav Ondra vážený pane předsedo to by si člen naší organizace nesměl s druhým kolegou doklady předávat před hlouckem čekajících rybářů. Takže buďte tak hodní a dodržujte to. A. do noveho roku hodně zdraví přeji.

  #2940 Odpovědět
  Michal
  Host

  Vážený pane předsedo nikde jsem nekaral pány u výdeje odvádí dobrou práci jen píši aby se dodržovali vámi stanovené pravidla. Jinak členem jsem 20 let a za tu dobu mě nikdo neinformoval nikdo nekontaktoval, že je potřeba pomoci s výdeje povolenek.

  #2943 Odpovědět
  předseda p. s.
  Host

  Vážený kolego, vy zřejmě nechodite na výroční schůze spolku, to by jste věděl že toto téma je tam každoročně probíráno. Opravdu není možné každého z cca 2100 členů kontaktovat osobně.

  #2946 Odpovědět
  Jiří1304
  Host

  Dobrý den,na WWW stránkách žádám o odebrání textu v záložce: Informace – Členství, odst. Podmínky pro vydání povolenky k rybolovu a to text:“Splněná pracovní povinnost v předchozím roce“. tato povinnost je již zrušena. Děkuji.

  #2948 Odpovědět
  Mazenauer
  Host

  Opraveno.

  #2963 Odpovědět
  Michal
  Host

  Važený pane předsedo,

  na členské schůze chodím a rozhodně se tam nikdy neřešilo to, že hledáte někoho na výdejní okénko. Ale nebudeme se tady dohadovat jako kluci na písku. Jestli máte zájem příští rok na výdej povolenek půjdu jestli máte zájem.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
Odpověď na téma: Povolenky 2021
Informace o uživateli:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">