Nabídka spolupráce

Úvodní stránka Vzkazy Pro členy Nabídka spolupráce

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3906 Odpovědět
  Šmarda
  Host

  Dobrý den.
  Šmarda Karel,Rousínovská 23,Brno – Slatina.
  Jsem členem ve spolku Brno 4 pátým rokem.Tři roky jsem ve starobním důchodu.I když bydlím v Brně desátým rokem,tak znám velice málo místních rybářů,proto se obracím i na vás.
  Mám zájem se spojit s nějakým rybářem,který má z nějakého důvodu znemožněno jezdit autem na ryby.Nechci jezdit sám.Od dotyčného bych nepožadoval žádnou finanční částku na benzín,protože stejně i bez něj jezdit budu.Dotyčný by ovšem musel být ze Slatiny,Lišně,možná Tuřan,nebo Šlapanic.
  V roce 2022 jsem jezdil s jedním 80-letým rybářem od jara do léta skoro pravidelně 2 x týdně na Dyji 5 a 7.On byl ovšem z Pisárek.Skrz zácpy se procpat ze Slatiny do Pisárk,z Pisárek se procpat z Brna ven a při návratu zase se procpad do Pisásek a z Pisárek do Slatiny někdy pouze toto nakládání a vykládání mého společníka trvalo i přes dvě hodiny.
  Pokud by jste o někom věděli/nemusíme spolu jezdit 2 x do týdne,záleželo by na dohodě/mohl by se spojit prostřednictvím e-mailu ck.smarda@seznam.cz,nebo tel:775 31 33 64.Pokud by použil telefon,tak musí prvně poslat SMS,abych věděl o co jde a já mu sám zavolám.NEZNÁMÉ ČÍSLA NEZVEDÁM.
  Pokud o někom budete vědět a spojíte mě sním,tak budu rád.Nerad sedím u vody sám.
  Děkuji
  Šmarda

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)
Odpověď na téma: Nabídka spolupráce
Informace o uživateli:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">