Informace pro členy

Úvodní stránka Vzkazy Pro členy Informace pro členy

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3050 Odpovědět
  Jan D.
  Host

  Jelikož odpadla jediná veřejná možnost získání informací od pobočného spolku, tedy byla zrušena členská schůze, tak bych chtěl vznést pár podnětů na pobočný spolek, jehož jsem členem.
  Myslím, že by členi měli být informování o zarybnění pobočným spolkem obhospodařovaných revírů. Měla by se tudíž na internetu zveřejnit data o zarybnění za roky 2019, 2020. Zároveň by měl být zveřejněn plán pro rok 2021.
  Dále mi přijde jako cesta projevení respektu ke členům zveřejnit informace o tom, do čeho putují peníze, o které se navýšil členský příspěvek po zrušení brigád. Všechny tyto peníze totiž putují k pobočnému spolku.
  Prosím, neberte tyto dotazy jako útočné. Vím, že zrušení členské schůze není Vaše chyba, ale myslím, že by členové v dnešní době (s možnostmi dnešní doby) informováni alespoň na Vašich internetových stránkách.

  Přeji Vám pěkný den a předem děkuji za odpověď.
  Jan Dobeš

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (z celkem 1)
Odpověď na téma: Informace pro členy
Informace o uživateli:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Komentáře jsou vypnuty.