Informace pro členy

Úvodní stránka Vzkazy Pro členy Informace pro členy

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3050 Odpovědět
  Jan D.
  Host

  Jelikož odpadla jediná veřejná možnost získání informací od pobočného spolku, tedy byla zrušena členská schůze, tak bych chtěl vznést pár podnětů na pobočný spolek, jehož jsem členem.
  Myslím, že by členi měli být informování o zarybnění pobočným spolkem obhospodařovaných revírů. Měla by se tudíž na internetu zveřejnit data o zarybnění za roky 2019, 2020. Zároveň by měl být zveřejněn plán pro rok 2021.
  Dále mi přijde jako cesta projevení respektu ke členům zveřejnit informace o tom, do čeho putují peníze, o které se navýšil členský příspěvek po zrušení brigád. Všechny tyto peníze totiž putují k pobočnému spolku.
  Prosím, neberte tyto dotazy jako útočné. Vím, že zrušení členské schůze není Vaše chyba, ale myslím, že by členové v dnešní době (s možnostmi dnešní doby) informováni alespoň na Vašich internetových stránkách.

  Přeji Vám pěkný den a předem děkuji za odpověď.
  Jan Dobeš

  #3258 Odpovědět
  Michal
  Host

  Dobrý den pane Dobeš v několikati krocích s vámi souhlasím a doufám, že se na další schůzi, která se snad už uskuteční v roce 2022 potkáme a členské základně vysvětlíme, jak to v jiných organizacích chodí a co je férové jednání ke svým členům.

  S pozdravem člen MO Brno 4

  Ing. Michal Havránek

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
Odpověď na téma: Informace pro členy
Informace o uživateli:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">