Platba převodem na účet PS

Úvodní stránka Vzkazy Pro členy Platba převodem na účet PS

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pavel Trávníček a poslední změna proběhla 4 roky, 3 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2357 Odpovědět
  Jiří
  Host

  Doklady si chci vyzvednout v prosincovém termínu, platbu chci provést převodem na účet. Mám platbu odeslat v prosinci roku 2019 a nebo zadat pokyn ke splacení až v roce 2020 (1.1.2020)? Posledně jsem mě trochu starosti s přijetím platby ze strany PS zaplacené v prosincovém termínu. Doklad o provedení transakce předložím. Platbu v hotovosti nechci provádět.

  #2358 Odpovědět
  Mazenauer
  Host

  Dobrý den,v prosinci lze provést pouze hotovosní platbu.Od ledna půjde platit i kartou,ale z účetních důvodů bezhotovostní platby až od 1.1.2020.D.Mazenauer

  #2360 Odpovědět
  Pavel Trávníček
  Host

  Dobrý den, odeslal jsem požadované podklady doporučeně v prosinci a rovněž jsem provedl platbu převodem v prosinci. Netušil jsem, že převodem až od 1.1.2020…..Doufám, že všechno proběhne v pořádku. Díky.
  Pavel Trávníček

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
Odpověď na téma: Platba převodem na účet PS
Informace o uživateli:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">